KraanplatformSCANIA
Scania R650 V8 8×4/4 / NEW tow truck
Kraanplatform
SCANIA
Scania R650 V8 8×4/4 / NEW tow truck
vraagprijs niet inclusief BTW
€ 117.700
(€ 144.771 bruto)
Bouwjaar
2021

- Bouwjaar:
- 2021
- Toestand:
- uitstekend (gebruikt)
- Functionaliteit:
- volledig functioneel
Prijs & locatie
vraagprijs niet inclusief BTW
€ 117.700
(€ 144.771 bruto)
- Locatie:
- Karola Łowińskiego 11B, 31-752 Kraków, Poland

Bellen
Technische details
- Kilometerstand:
- 790.000 km
- Vermogen:
- 478,07 kW (649,99 pk)
- Brandstoftype:
- diesel
- Leeggewicht:
- 13.950 kg
- Maximaal laadgewicht:
- 18.050 kg
- Totaalgewicht:
- 32.000 kg
- Asconfiguratie:
- 8x4
- Emissieklasse:
- Euro 6
- Ophanging:
- lucht
- Laadruimte lengte:
- 9.550 mm
- Laadruimtebreedte:
- 2.550 mm
- Uitrusting:
- AdBlue, Tachograaf, airconditioning, cruise control, differentieelslot, navigatiesysteem, retarder
Details over het aanbod
- Advertentie-ID:
- A219-41-383
- Referentienummer:
- 253348
- Laatste aanpassing:
- over 18.05.2026
Omschrijving
Scania R650 V8 8×4/4 / NIEUW gegalvaniseerd kraanplatform 955 cm / Retarder / Meesturend as
Bouwjaar 2020/2021
Kilometerstand 790.000 km
Technische gegevens:
GVW – 32.000 kg
Eigen gewicht – 13.950 kg
Laadvermogen – 18.050 kg
V8-motor met 650 pk
Motorinhoud: 16.353 cc
Euro 6
AdBlue
Volledige luchtvering
Vierde as hefbaar en meesturend
Retarder
Wielbasis:
1-2: 535 cm
2-3: 135 cm
3-4: 125 cm
NIEUWE gegalvaniseerde kraan
Gemaakt in mei 2026
Totale lengte platform: 955 cm
Breedte: 255 cm
NIEUWE hydraulische RUNVA-lier
Capaciteit: 6.800 kg
Slaapcabine met 1 bed
Tachograaf
Vrachtwagen gekocht en onderhouden bij een Scania-dealer.
1 eigenaar sinds nieuw, 100% ongevalvrij.
Perfecte technische en visuele staat!
Vrachtwagen geregistreerd en goedgekeurd als kraanwagen.
De advertentie werd automatisch vertaald. Vertaalfouten zijn mogelijk.
Bouwjaar 2020/2021
Kilometerstand 790.000 km
Technische gegevens:
GVW – 32.000 kg
Eigen gewicht – 13.950 kg
Laadvermogen – 18.050 kg
V8-motor met 650 pk
Motorinhoud: 16.353 cc
Euro 6
AdBlue
Volledige luchtvering
Vierde as hefbaar en meesturend
Retarder
Wielbasis:
1-2: 535 cm
2-3: 135 cm
3-4: 125 cm
NIEUWE gegalvaniseerde kraan
Gemaakt in mei 2026
Totale lengte platform: 955 cm
Breedte: 255 cm
NIEUWE hydraulische RUNVA-lier
Capaciteit: 6.800 kg
Slaapcabine met 1 bed
Tachograaf
Vrachtwagen gekocht en onderhouden bij een Scania-dealer.
1 eigenaar sinds nieuw, 100% ongevalvrij.
Perfecte technische en visuele staat!
Vrachtwagen geregistreerd en goedgekeurd als kraanwagen.
Aanbieder
Opmerking: Registreer gratis of log in, om alle informatie te bekijken.
Laatst online: Vandaag
Geregistreerd sinds: 2017
199 advertenties online
Aanvraag sturen
Telefoon & Fax
+48 604 2... weergeven
Uw advertentie is succesvol verwijderd
Er is een fout opgetreden